Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Творчій портрет педагога Одарченко Лариса Володимирівна

Освіта: ПДПІ ім.. В.Г. Короленка, 2005 р.

Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу

Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 23 роки

Місце роботи: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17 «Школа здоров’я»

Посада: Вихователь

Звання: «Вихователь-методист»

Форма та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за посвідченням: Курси підвищення вихователів ДНЗ при ПОІППО, посвідчення  № 12 СПВ 105203 від 17.10.2014р.

Результати попередньої атестації 2016 р., відповідає раніше присвоєній к/к "спеціаліст вищої категорії" та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист"

Професійні та творчі здобутки: Одарченко Л.В. має здібності творчої людини. Пошук новітніх технологій образотворчості привів її до поглибленої роботи з солоним тістом -  біокерамікою. З 2002 року Лариса Володимирівна, працюючи за індивідуальною програмою, виробила власну систему роботи, яка пройшла апробацію з дітьми 3-5 років. В процесі підготовки до атестації випустила у 2005 році авторський збірник «Розвиток творчих здібностей дошкільників. Тістопластика». За роки роботи її досвід збагатився новим баченням зазначеної проблеми та у 2016 році випущена друга частина авторського збірника "Дизайн виробів із солоного тіста з використанням макаронних виробів круп та насіння". Багато років Одарченко Л.В. є керівником гуртка "Біокераміка" на базі своєї групи «Ромашка». Її вихованці завжди демонструють прояв своєї фантазії в реалізації власного задуму, високі технічні навички з художнього ліплення і мають розвинутий естетичний смак.  Роботою вихователя Одарченко Л.В. цікавляться колеги та гості м. Полтави, батьки вихованців. Педагогічний колектив закладу перейняв досвід її  роботи і впроваджує його в повсякденну діяльність з дітьми. Педагог є постійним учасником творчої групи закладу з питань впровадження інноваційних технологій з образотворчості, організатором та учасником художніх виставок міського та обласного рівнів.

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018