Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Творчій портрет педагога Бродська Вікторія Вікторівна

Освіта: Калінінський педінститут, 1984 р.

Спеціальність за дипломом: Вчитель математики

Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 33 роки

Місце роботи: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 “Школа здоров’я”

Посада: Вихователь

Звання: «Вихователь-методист»

Форма та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за посвідченням: Курси підвищення вихователів дошкільних навчальних закладів при ПОІППО, посвідчення №  129 від 25.01.2013р.

Результати попередньої атестації: 2015 р., відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічному званню "вихователь-методист"

Професійні та творчі здобутки: Бродська В.В. творчий, серйозний педагог, яка виявляє високий рівень професіоналізму та ініціативи. Успішно працює з дітьми 3-6 років, забезпечує наступність в роботі дитсадка і школи. Ретельно готує вихованців до включення в процес навчальної шкільної освіти. Вміло володіє дитячим колективом, створює умови безконфліктного спілкування з однолітками і дорослими, турбується про психічне здоров’я дітей. Володіє прийомами впливу на гіперактивних дітей та дітей з особливими потребами. Багато років працює поглиблено над темою «Виховання майбутніх патріотів  через систему знань про рідне місто». Має авторський досвід роботи, завдяки якому її вихованці досконало знають назви вулиць, будинків цільового призначення, що розташовані у м-ну «Алмазний», мають розширені знання про визначні міста Полтави – пам’ятники, музеї, храми, парки.У 2015 році розробила авторський досвід за проблемою "Екскурсійна робота у ДНЗ (морально-патріотичний аспект)".  У дітей старших груп сформовано бажання берегти рідне місто та вдосконалювати його у майбутньому. Разом з батьківським комітетом створила відповідне розвивальне середовище, що сприяє задоволенню дитячих потреб та їх розвитку. Вихователь Бродська В.В. багато років є  педагогом-наставником для вихователів-початківців, студентів ПДПУ ім.В.Г.Короленка. Має артистичні задатки, виконує різні творчі ролі на святкових заходах, ранках і розвагах для дітей.

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018