Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Творчій портрет педагога Арнаутова Олена Анатоліївна

Освіта: Вища, ПДПУ ім. В. Г. Короленка, 2005 р.

Спеціальність за дипломом: Вихователь дітей дошкільного віку.

Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 32 роки

Місце роботи: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 «Школа здоров’я».

Посада: Інструктор з фізичної культури.

Звання «Вихователь - методист»

Форма та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за посвідченням: Курси підвищення вихователів педагогів при ПОІППО, посвідчення № 12 СПВ 120251 інструкторів з фізичної культури ДНЗ.

Результати попередньої атестації: 2013 р., відповідає раніше присвоєним к/к «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню "вихователь-методист".

Професійні та творчі здобутки: Арнаутова О. А. виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи, створює оптимальні умови для фізичного і емоційно-психічного благополуччя кожної дитини. Досконало володіє ефективними формами, методами фізичного виховання дітей за методиками М. М. Єфіменка і Є. Вільчковського. Розробила продуктивну систему планування різноманітних форм роботи з фізичного виховання.. Керує спортивним гуртком «Пластик – шоу». Арнаутова О.А. є автором програми діяльності «Школи м’яча» для дітей дошкільного віку. Досвід її  роботи вивчений, узагальнений і  активно поширюється в м. Полтаві. Вона постійний учасник міських та обласних методичних заходів, щорічного конкурсу  на кращій стан  з фізичного виховання., організатор та ведуча різноманітних фізкультурно-спортивних заходів для батьків, студентів ПДПУ та слухачів курсів ПОІППО. Поглибленно працює за авторським досвідом "Інноваційні технології у системі фізкультурно-оздоровчої роботи зі старшими дошкільниками".

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018