Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Творчій портрет педагога Макаревич Галина Михайлівна

Освіта: ПДПІ, 1993 р.

Спеціальність за дипломом: Вчитель початкових класів

Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 28 років

Місце роботи: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 “Школа здоров’я”

Посада: Вихователь

Звання: «Вихователь-методист»

Форма та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за            посвідченням:       Курси підвищення вихователів дошкільних навчальних закладів при ПОІППО, посвідчення № 1805 від 23.05.2013р.

Результати попередньої атестації: 2014р. відповідає раніше присвоєним к/к “спеціаліст вищої категорії ” та педагогічному званню "вихователь-методист".

Професійні та творчі здобутки: Вихователь Макаревич Г.М. має відповідну теоретичну   підготовку, виявляє ініціативу і творчість при розв’язанні навчально – виховних завдань. Створює в групі оптимальні умови для фізичного становлення  кожної дитини, сприяючи  розвитку їх індивідуальних здібностей. Добре володіє  державною мовою, виховує  любов у дітей до рідної мови. Впродовж п'яти років працює над проблемою «Через переживання до осмислення. Або як казка впливає на соціально-моральний розвиток дошкільників». Щодня за допомогою казки прищіплює дітям почуття добра, щирості, дружніх стосунків, взаємодопомоги. Таким чином формує  духовне здоров’я малечі, турбується про  їх психічний стан та емоційне  благополуччя. Цим процесом допомагає використання нетрадиційних підходів до вибору прийомів виховного впливу:елементи арт-терапії, сентплей, ігри з водою, моделювання, тощо. Багато років є головою Ради трудового колективу закладу, приймає активну участь в суспільному житті ДНЗ. Макаревич Г.М. – постійний організатор та учасник міських та обласних методичних та виховних заходів.

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018