Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Новини нашого садочку

15 березня 2019 року у рамках урочистого тижня, присвяченого дню народження Т.Г.Шевченка,  у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17  «Школа здоров’я» відбулася тематична виховна година «Уклін тобі, Тарасе!». Ії підготувала творча група педагогів під керівництвом практичного психолога закладу Шалатової О.Г. для вихованців середніх та старших груп.

Подорожуючи за допомогою відео презентації по залах Всесвітньої картинної галереї, діти ще раз пригадали етапи життя відомої людини та його  художню творчість.

Учасники гуртка «Чарівне слово» (керівник Пантелеймоненко Т.І.) представили глядачам віночок віршів Т.Г.Шевченка. У виконанні  вихованки старшої групи «Ромашка» Соні Кальницької прозвучав твір  «Світає, край неба палає …».

У програмі  святкового заходу також пісня «При долині кущ калини», мультиплікаційний фільм на вірш «Садок вишневий біля хати інсценування  пісні  «Тече вода з під явора» та інші творчі номери дітей та педагогів.

Справжньою прикрасою святкової зали стала виставка малюнків – ілюстрацій  до вірша нашого національного поета «Село», які підготували  вихованці старшої групи «Сонечко».

Пам’ять про Т.Г.Шевченка живе і вічно житиме в серцях українців.

Вихователь – методист

Худолій Н.В.


За пропозицією Благодійного  фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» 1 березня 2019 року в КЗ «ПДНЗ (ясла – садок) № 17 «Школа здоров’я» реалізований Все український одноденний  просвітницько – виховний проект за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Його мета – формування у дітей  гуманного та відповідального ставлення  до тварин.

Головною  подією дня  стали  заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку, для проведення яких був  отриманий  електронний сертифікат учасника  «Всеукраїнського заняття доброти».

Практичний психолог закладу Шалатова О.Г. в партнерстві з вихователями Пантелеймоненко Т.І. та Скибою В.А. за допомогою слайдової презентації ознайомили дітей  з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умовами їх існування; роз’яснили  правила поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці тощо.  В структуру заняття увійшли також дидактична гра, фізкультхвилинка, музична гра.

Фотозвіт про проведення заходу надісланий у Всеукраїнський  Благодійний фонд.


15.02.2019 року дитсадкова родина ПДНЗ № 17 відсвяткувала народне свято «Стрітення: Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо!».

Ознайомлення вихованців закладу  зі святами народного календаря – одне із завдань освітньої програми «Дитина». Складові урочистої події були різні: екологічна, народознавча, екологічна, фізкультурно – спортивна, музична.

До свята залучився кожен вихованець  дошкільного закладу. Весело та активно зустріли Весну та попрощалися із Зимою.

Радіємо Весні!

На виконання протипожежних профілактичних заходів щодо збереження здоров’я і життя дітей в дошкільному закладі проведено планове обслуговування та перезарядження вогнегасників ВП – 2 та ВВК – 1,4.

Роботи проводилися ТОВ «Марко ЛТД» пересувним Дніпровським підрозділом.

По закінченню з членами трудового колективу організований тренінг: відпрацюванні дії по користуванню кисневими та порошковими вогнегасниками .

Практичний досвід потрібен кожному працівнику ПДНЗ

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули.

У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька», «Зимова казка»,  «Збережемо ялинку», «Зимові птахи в гості до нас», «Різдвяні намистинки», «Снігові забавлянки», «Зимові види спорту», «Спортивні розваги», «Безпека людини взимку», «Зимова дитяча бібліотека» тощо. В освітньому процесі перевага надавалася заняттям з музичного, фізичного розвитку  та художньо – продуктивного спрямування. Частина організованих занять була замінена самостійною художньою діяльністю, більше часу було надано дітям  для прогулянок на свіжому повітрі та ігор: творчих, сюжетно – рольових, авторських, конструктивно – будівельних та інших.

Розширення знань дітей про характерні явища природи та зміни об’єктів природи в зимовий період  відбувалося через організацію дослідів та експериментів: властивості льоду,  температура води, перетворення  води, лід та сіль тощо.

Сніжна Полтавська зима надала чудових можливостей для проведення роботи по залученню дошкільнят до зимових видів спорту: ходьба на лижах, катання на  санчатах, хокей, футбол на снігу, ковзання на льодяних доріжках,  спортивні вправи зі сніжками.

Музичні розваги були представлені ляльковою казкою – виставою «Сніговик» у виконанні педагогів ПДНЗ та театралізованою ігровою програмою «Скарб» аматорського театру «Art way». 18 січня 2019 року практичним психологом закладу  для дітей раннього та передшкільного віку проведені музично – тематичні розваги по ОБЖД «Весела та небезпечна зима».

Вчителем – логопедом Логопедичного пункту № 8 управління освіти Полтавського міськвиконкому Василенко Н.Б. тричі були організовані тематичні логопедичні розваги для дітей старшого передшкільного віку: «Разом з тітонькою совою», «Ведмедик та гном», «Кольорова казка».

Випадків дитячого травматизму не зафіксовано.

Час канікул залишив у наших вихованців дуже добрі  спогади.

 

Вихователь – методист КЗ ПДНЗ №17

Худолій Н.В.

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців

за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям

музичну лялькову виставу «Сніговик».

Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг,

дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо.

Діти були задоволені побаченим.

Сторінка 1 з 22

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Шануємо Т.Г.Шевченко

15 березня 2019 року у рамках урочистого тижня, присвяченого дню народження Т.Г.Шевченка,  у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17  «Школа здоров’я» відбулася тематична виховна година «Уклін тобі, Тарасе!». Ії підготувала творча...

15 бер. 2019

Тварини – наші друзі

За пропозицією Благодійного  фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» 1 березня 2019 року в КЗ «ПДНЗ (ясла – садок) № 17 «Школа здоров’я» реалізований Все український одноденний  просвітницько – виховний...

15 бер. 2019

Шануємо народний календар

15.02.2019 року дитсадкова родина ПДНЗ № 17 відсвяткувала народне свято «Стрітення: Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо!». Ознайомлення вихованців закладу  зі святами народного календаря – одне із завдань освітньої програми «Дитина». Складові...

22 лют. 2019

Вогнегасники

На виконання протипожежних профілактичних заходів щодо збереження здоров’я і життя дітей в дошкільному закладі проведено планове обслуговування та перезарядження вогнегасників ВП – 2 та ВВК – 1,4. Роботи проводилися ТОВ «Марко...

19 лют. 2019

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019