Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

У дошкільному закладі на вулиці відбулося свято «Стрітення»

За темою «З весною помиритись, з зимою не сваритись» з використанням зимових видів спорту.

Дітям сподобалося. Всі діти закладу отримали традиційний подарунок від працівників харчоблоку – стрітенських птахів (смачних ароматних булочок).

З задоволенням ділимося рецептом їх приготування.

«Стрітенська птаха»

Продукти:

Борошно пшеничне – 64 г.,

Цукор пісок – 8 г.,

Масло вершкове – 11,5 г.,

Яйця – 11,5 г.,

Дріжджі сухі – 0,8 г.,

Молоко – 17,7 г.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Борошно пшеничне на підпил – 1,5 г.,

Яйця для змащування виробів – 2,5 г.,

Олія для змащування дека – 0,3 г.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Вихід готового виробу – 100 г.

Технологія приготування:

Готуємо дріжджове тісто опарним способом та ставимо в тепле місце, щоб тісто підійшло на 2-2,5 год. Обминаємо 2-3 рази. Готове тісто ділимо на шматки вагою 113 г. та формуємо вироби у вигляді птаха, витягуємо дзьобик та робимо ножем надрізи на крилах. Змазуємо птаха меланжем та даємо ще підійти 10-15 хв. Випікаємо в духовій шафі при t – 220 градусів С протягом 20 хв.

Чудовий подарунок готовий. Приємного апетиту!

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018