Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули.

У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька», «Зимова казка»,  «Збережемо ялинку», «Зимові птахи в гості до нас», «Різдвяні намистинки», «Снігові забавлянки», «Зимові види спорту», «Спортивні розваги», «Безпека людини взимку», «Зимова дитяча бібліотека» тощо. В освітньому процесі перевага надавалася заняттям з музичного, фізичного розвитку  та художньо – продуктивного спрямування. Частина організованих занять була замінена самостійною художньою діяльністю, більше часу було надано дітям  для прогулянок на свіжому повітрі та ігор: творчих, сюжетно – рольових, авторських, конструктивно – будівельних та інших.

Розширення знань дітей про характерні явища природи та зміни об’єктів природи в зимовий період  відбувалося через організацію дослідів та експериментів: властивості льоду,  температура води, перетворення  води, лід та сіль тощо.

Сніжна Полтавська зима надала чудових можливостей для проведення роботи по залученню дошкільнят до зимових видів спорту: ходьба на лижах, катання на  санчатах, хокей, футбол на снігу, ковзання на льодяних доріжках,  спортивні вправи зі сніжками.

Музичні розваги були представлені ляльковою казкою – виставою «Сніговик» у виконанні педагогів ПДНЗ та театралізованою ігровою програмою «Скарб» аматорського театру «Art way». 18 січня 2019 року практичним психологом закладу  для дітей раннього та передшкільного віку проведені музично – тематичні розваги по ОБЖД «Весела та небезпечна зима».

Вчителем – логопедом Логопедичного пункту № 8 управління освіти Полтавського міськвиконкому Василенко Н.Б. тричі були організовані тематичні логопедичні розваги для дітей старшого передшкільного віку: «Разом з тітонькою совою», «Ведмедик та гном», «Кольорова казка».

Випадків дитячого травматизму не зафіксовано.

Час канікул залишив у наших вихованців дуже добрі  спогади.

 

Вихователь – методист КЗ ПДНЗ №17

Худолій Н.В.

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018