Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Поїздка до Мгарського монастиря членів трудового колективу садочку

Нещодавно Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 відзначив своє 35-річчя із дня відкриття.

На святкування цієї дати були запрошені поважні гості на чолі з міським головою Мамаєм О.Ф. Окрім подарунків для дітей та педагогічного колективу закладу Олександр Федорович, як лідер Громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», взяв на себе організацію поїздки до Мгарського монастиря Лубенського району для членів всього трудового колективу.

Екскурсія відбулася 10 грудня 2011 року. Побажати щасливої дороги та приємного відпочинку колективу прийшли особисто Мамай О.Ф. та Залужний О.М. - лідери громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», яке стало спонсором організації заходу. Про цю мить залишилося колективне фото на згадку.

Мгарський чоловічий монастир – це місце, де поряд із трьохсотрічною давниною поєднується наше сьогодення. З цікавістю спостерігали за ранковою службою у Спасо - Преображенському соборі, хвилюючою миттю було відвідання могили Святого Афанасія чудотворця Лубенського, який, за повір’ям, і до цих днів продовжує творити людям дива та зцілювати їх від душевних та фізичних страждань. На пам'ять зробили невеличкі подарунки у монастирських магазинах та крамничках, в яких реалізовуються продукти, виготовлені монахами: традиційні хліб та квас, молочні і продукти бджолярства, церковні книги та предмети релігійного побуту.

Після екскурсії по монастирю всі відправилися на обід, який відбувся у кафе «Полтавські галушки», що знаходиться у с. Вільшанка. Обід видався на славу!

До Полтави поверталися всі задоволені, у піднесеному настрої.

Поїздка була дуже чудова! Всі залишилися задоволеними і вдячними її організаторам. До речі, всі витрати за подорож та харчування взяло на себе ГО «Наш дім – Полтава».

Колектив ДНЗ №17 щиро дякує лідерам ГО «Наш дім –Полтава» Макару В.Р., Залужному О.М. та особисто міському голові Мамаю О.Ф. за цю цікаву подорож, за культурно проведений відпочинок вихідного дня та долучення до історії українського народу.

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018

Робота з пластиліном "Осіннє дерево"

Відбулося тематичне заняття в старшій групі "Сонечко" за темою робота з пластиліном "Осіннє дерево"

19 лист. 2018

День цивільного захисту в ПДНЗ

З погляду на те, що діти та дорослі у нашому суспільстві все частіше стикаються з  випадками нестандартних та надзвичайних ситуацій, 2 рази на  навальний рік під час Тижнів безпеки...

22 жовт. 2018

Тиждень безпеки в ДНЗ: екскурсія до пожежної частини

З 16 по 19 жовтня  2018 року в КЗ ПДНЗ (ясла – садок) № 17 «Школа здоров’я» пройшов осінній  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи...

22 жовт. 2018

Святкуємо День міста

22 вересня 2018 р. У рамках святкових заходів до Дня міста Полтава у парку відпочинку «Перемога» творча група закладу презентувала екологічну композицію «Полтавське подвір’я»

28 вер. 2018

Святкуємо День міста

21 вересня 2018 р. Педколектив разом з дітьми та батьками організували вуличну виставку квітково – овочевих композицій «Полтава у квітковому вінку»

28 вер. 2018

На порозі Дня дошкільної освіти

15 вересня 2018 р. Трудовий колектив закладу відвідав м. Дніпро. Екскурсійну поїздку організували адміністрація ПДНЗ та профспілковий комітет  до Дня працівників дошкільної освіти

28 вер. 2018