Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Поїздка до Мгарського монастиря членів трудового колективу садочку

Нещодавно Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 відзначив своє 35-річчя із дня відкриття.

На святкування цієї дати були запрошені поважні гості на чолі з міським головою Мамаєм О.Ф. Окрім подарунків для дітей та педагогічного колективу закладу Олександр Федорович, як лідер Громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», взяв на себе організацію поїздки до Мгарського монастиря Лубенського району для членів всього трудового колективу.

Екскурсія відбулася 10 грудня 2011 року. Побажати щасливої дороги та приємного відпочинку колективу прийшли особисто Мамай О.Ф. та Залужний О.М. - лідери громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», яке стало спонсором організації заходу. Про цю мить залишилося колективне фото на згадку.

Мгарський чоловічий монастир – це місце, де поряд із трьохсотрічною давниною поєднується наше сьогодення. З цікавістю спостерігали за ранковою службою у Спасо - Преображенському соборі, хвилюючою миттю було відвідання могили Святого Афанасія чудотворця Лубенського, який, за повір’ям, і до цих днів продовжує творити людям дива та зцілювати їх від душевних та фізичних страждань. На пам'ять зробили невеличкі подарунки у монастирських магазинах та крамничках, в яких реалізовуються продукти, виготовлені монахами: традиційні хліб та квас, молочні і продукти бджолярства, церковні книги та предмети релігійного побуту.

Після екскурсії по монастирю всі відправилися на обід, який відбувся у кафе «Полтавські галушки», що знаходиться у с. Вільшанка. Обід видався на славу!

До Полтави поверталися всі задоволені, у піднесеному настрої.

Поїздка була дуже чудова! Всі залишилися задоволеними і вдячними її організаторам. До речі, всі витрати за подорож та харчування взяло на себе ГО «Наш дім – Полтава».

Колектив ДНЗ №17 щиро дякує лідерам ГО «Наш дім –Полтава» Макару В.Р., Залужному О.М. та особисто міському голові Мамаю О.Ф. за цю цікаву подорож, за культурно проведений відпочинок вихідного дня та долучення до історії українського народу.

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Святкуємо День міста

22 вересня 2018 р. У рамках святкових заходів до Дня міста Полтава у парку відпочинку «Перемога» творча група закладу презентувала екологічну композицію «Полтавське подвір’я»

28 вер. 2018

Святкуємо День міста

21 вересня 2018 р. Педколектив разом з дітьми та батьками організували вуличну виставку квітково – овочевих композицій «Полтава у квітковому вінку»

28 вер. 2018

На порозі Дня дошкільної освіти

15 вересня 2018 р. Трудовий колектив закладу відвідав м. Дніпро. Екскурсійну поїздку організували адміністрація ПДНЗ та профспілковий комітет  до Дня працівників дошкільної освіти

28 вер. 2018

ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ

10 вересня 2018 року дитяча родина закладу приймала учать в урочистому відкритті Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту. Все відбувалося як у дорослих: спортивні марші, привітання групових команд фізкультурний флешмоб. Почесне...

10 вер. 2018

Відзначаємо День знань

Великими яскравими заходами відзначила дитсадкова родина початок нового 2018-2019 навчального року. 30 вересня 2018 року відбулося яскраве та веселе фізкультурно - музичне свято "Ми віс на рік до школи стали ближче". Через...

31 серп. 2018

Треніг психологів

На базі ПДНЗ №17 13.06.2018 року розпочато тренінговий бліц-курс "Практична робота психолога", в якому приймали участь працівники психологічної служби міста.  

21 черв. 2018

НОВИНИ ЛІТНЬОГО СПОРТИВНОГО ЖИТТЯ

10 червня 2018 року відбувся туристичний похід  вихованців молодшої групи «Вишенька» та їх батьків за маршрутом «ПДНЗ № 17 – зона відпочинку м-ну «Сади-1». Вихователі Богославець Л.М. та Оніпко Л.О. організували змістовний фізкультурно – спортивний...

18 черв. 2018

Від серця до серця

5 квітрня 2018 року відбувся благодійний ярмарок - розпродож декоративних та кондитерських виробів "Від срця до серця". Зібрані кошти передані мамі Кадирової Жені на лікування дитини. Родина дівчинки та колектив закладу щиро...

06 квіт. 2018

Весняний тиждень канікул

30.04.2018 р. в ПДНЗ пройшла спортивна розвага для дітей та батьків старшої групи «Ластівка» в рамках канікулярного Дня здоров’я. Великий заряд бадьорості отримали діти та дорослі.  

06 квіт. 2018