Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Поїздка до Мгарського монастиря членів трудового колективу садочку

Нещодавно Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 відзначив своє 35-річчя із дня відкриття.

На святкування цієї дати були запрошені поважні гості на чолі з міським головою Мамаєм О.Ф. Окрім подарунків для дітей та педагогічного колективу закладу Олександр Федорович, як лідер Громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», взяв на себе організацію поїздки до Мгарського монастиря Лубенського району для членів всього трудового колективу.

Екскурсія відбулася 10 грудня 2011 року. Побажати щасливої дороги та приємного відпочинку колективу прийшли особисто Мамай О.Ф. та Залужний О.М. - лідери громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», яке стало спонсором організації заходу. Про цю мить залишилося колективне фото на згадку.

Мгарський чоловічий монастир – це місце, де поряд із трьохсотрічною давниною поєднується наше сьогодення. З цікавістю спостерігали за ранковою службою у Спасо - Преображенському соборі, хвилюючою миттю було відвідання могили Святого Афанасія чудотворця Лубенського, який, за повір’ям, і до цих днів продовжує творити людям дива та зцілювати їх від душевних та фізичних страждань. На пам'ять зробили невеличкі подарунки у монастирських магазинах та крамничках, в яких реалізовуються продукти, виготовлені монахами: традиційні хліб та квас, молочні і продукти бджолярства, церковні книги та предмети релігійного побуту.

Після екскурсії по монастирю всі відправилися на обід, який відбувся у кафе «Полтавські галушки», що знаходиться у с. Вільшанка. Обід видався на славу!

До Полтави поверталися всі задоволені, у піднесеному настрої.

Поїздка була дуже чудова! Всі залишилися задоволеними і вдячними її організаторам. До речі, всі витрати за подорож та харчування взяло на себе ГО «Наш дім – Полтава».

Колектив ДНЗ №17 щиро дякує лідерам ГО «Наш дім –Полтава» Макару В.Р., Залужному О.М. та особисто міському голові Мамаю О.Ф. за цю цікаву подорож, за культурно проведений відпочинок вихідного дня та долучення до історії українського народу.

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018