Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Наш ДНЗ відсвяткував 35-річчя

У листопаді 2011 року колектив дитсадка відсвяткував 35-річчя із дня відкриття закладу.

Під час святкового ювілейного ярмарку відбувалося знайомство з дітьми, членами трудового колективу, приміщеннями та службами садочку. Відвідувачів радо чекали у художньому салоні, картинній галереї, у пісочному містечку та пізнавальній ігротеці, де вихованці різних вікових груп демонстрували свої уміння. Великим сюрпризом стало для дитячої секції з міні-футболу ДЗ «Ворскла- юніор» поява в цей день членів футбольного клубу «Ворскла», які прийшли з привітанням до маленьких спортсменів.

Свято продовжила концертна ювілейна програма, яка перенесла всіх дорослих у власне дитинство. Кожен номер вразив усіх творчістю та професіоналізмом юних виконавців.

З ювілеєм колектив ДНЗ прийшли привітати почесні гості на чолі з міським головою Мамаєм О.Ф.

Від імені міського управляння освіти, профспілки педагогічних працівників колектив отримав до свята комп’ютерну техніку та музичний центр. Громадське об’єднання «Наш дім – Полтава» також зробили подарунки: кожен малюк отримав солодощі та м’які іграшки. А навесні на території садочка з’явиться спортивний майданчик.

Задоволені залишилися усі!

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Яка ж весела в нас зима!

Згідно з річним планом роботи  у дошкільному закладі  з  2 по 18 січня 2019 року  відбулися  дитячі зимові канікули. У календарних планах роботи з дітьми  відобразилися  наступні тематичні дні: «Кришталева зимонька»,...

04 лют. 2019

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018