Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Наш ДНЗ відсвяткував 35-річчя

У листопаді 2011 року колектив дитсадка відсвяткував 35-річчя із дня відкриття закладу.

Під час святкового ювілейного ярмарку відбувалося знайомство з дітьми, членами трудового колективу, приміщеннями та службами садочку. Відвідувачів радо чекали у художньому салоні, картинній галереї, у пісочному містечку та пізнавальній ігротеці, де вихованці різних вікових груп демонстрували свої уміння. Великим сюрпризом стало для дитячої секції з міні-футболу ДЗ «Ворскла- юніор» поява в цей день членів футбольного клубу «Ворскла», які прийшли з привітанням до маленьких спортсменів.

Свято продовжила концертна ювілейна програма, яка перенесла всіх дорослих у власне дитинство. Кожен номер вразив усіх творчістю та професіоналізмом юних виконавців.

З ювілеєм колектив ДНЗ прийшли привітати почесні гості на чолі з міським головою Мамаєм О.Ф.

Від імені міського управляння освіти, профспілки педагогічних працівників колектив отримав до свята комп’ютерну техніку та музичний центр. Громадське об’єднання «Наш дім – Полтава» також зробили подарунки: кожен малюк отримав солодощі та м’які іграшки. А навесні на території садочка з’явиться спортивний майданчик.

Задоволені залишилися усі!

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018

Робота з пластиліном "Осіннє дерево"

Відбулося тематичне заняття в старшій групі "Сонечко" за темою робота з пластиліном "Осіннє дерево"

19 лист. 2018

День цивільного захисту в ПДНЗ

З погляду на те, що діти та дорослі у нашому суспільстві все частіше стикаються з  випадками нестандартних та надзвичайних ситуацій, 2 рази на  навальний рік під час Тижнів безпеки...

22 жовт. 2018

Тиждень безпеки в ДНЗ: екскурсія до пожежної частини

З 16 по 19 жовтня  2018 року в КЗ ПДНЗ (ясла – садок) № 17 «Школа здоров’я» пройшов осінній  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи...

22 жовт. 2018

Святкуємо День міста

22 вересня 2018 р. У рамках святкових заходів до Дня міста Полтава у парку відпочинку «Перемога» творча група закладу презентувала екологічну композицію «Полтавське подвір’я»

28 вер. 2018

Святкуємо День міста

21 вересня 2018 р. Педколектив разом з дітьми та батьками організували вуличну виставку квітково – овочевих композицій «Полтава у квітковому вінку»

28 вер. 2018

На порозі Дня дошкільної освіти

15 вересня 2018 р. Трудовий колектив закладу відвідав м. Дніпро. Екскурсійну поїздку організували адміністрація ПДНЗ та профспілковий комітет  до Дня працівників дошкільної освіти

28 вер. 2018