Увійти

Увійти Закрити
---

ДНЗ №17 - Школа здоров’я, м. Полтава

---

Працює консультативний пункт «Школа турботливих батьків»

Шановні батьки! На базі дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 17 «Школа здоров’я», який знаходиться за адресою: вул. Калініна, 46 працює Консультативний центр «Школа турботливих батьків» для батьків, або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї і не відвідують дошкільний заклад.

Ви можете отримати консультацію наступних спеціалістів:

  • Завідувач дошкільним закладом;
  • Вихователь – методист;
  • Практичний психолог;
  • Вчитель – логопед;
  • Музичний керівник;
  • Інструктор  з фізкультури;
  • Старша медична сестра;

Детальнішу інформацію про роботу Консультативного центру «Школа турботливих батьків» можна отримати за телефонами: 63-16-65; 63 -16- 34, або на сайті: dnz17.pl.ua

 

Центр працює за індивідуальними  зверненнями батьків.

Додати коментар


Захисний код Оновити

Пошук

Новини садочку

  • 1
  • 2
  • 3

Подяка батькам

Адміністрація ПДНЗ щиро дякує батькам вихованців за велику допомогу у неодноразовому прибиранні території закладу від снігу.

14 січ. 2019

Театр – дітям

11.01.2019 р. педагоги закладу  показали дітям музичну лялькову виставу «Сніговик». Мистецькими засобами  презентувалися теми зимових розваг, дружби та любові до ближнього, профілактики хвороб взимку тощо. Діти були задоволені побаченим.

14 січ. 2019

Святкування Дня народження

Сьогодні група "Сонечко" святкувала День народження Владика Цигрика. День пройшов яскраво та весело. Так його і потрібно святкувати завжди!

14 січ. 2019

Патрульна служба на гостинах у дітей

10.01.2019 року відбулася зустріч груп "Сонечко" та "Ромашка" з людьми, які захищають наш спокій, а саме, з поліцейськими, які розповіли дітям, як потрібно себе захищати. Були створені небезпечні ситуації і діти вчилися...

14 січ. 2019

За бюджетні кошти

У грудні 2018 року в приміщенні електрощитової ПДНЗ проведена заміна старих дверей на металеві за рахунок бюджетних коштів. У найближчому часі очікується  оновлення  вхідних дверей  будівлі закладу.

14 січ. 2019

Веселі сніжки

Не дивлячись на те, що осінь, а вже випав перший сніг. Яка це радість для малят! Саме тому ми вирішили провести змагання між Старшими групами "Сонечко" та "Ромашка"

23 лист. 2018

Виставка ігрового обладнання з ОБЖД у КЗ «ПДНЗ (ясла-садок) № 17 «Школа здор…

На виконання річного Плану роботи педколективу по ОБЖД в закладі відбувся ряд  заходів. Серед них – виставка ігрового обладнання  та дидактичних  матеріалів для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, яка була організована...

22 лист. 2018

Робота з пластиліном "Осіннє дерево"

Відбулося тематичне заняття в старшій групі "Сонечко" за темою робота з пластиліном "Осіннє дерево"

19 лист. 2018