dnz__logo dnz__logo

Управління освіти і науки Полтавської міської ради

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17

Школа здоров'я

logo__inner-childs logo__inner-childs

Наші відзнаки та досягнення

Алгоритм участі в міських та обласних методичних і масових заходах та результативність діяльності педколективу ПДНЗ (ясла-садок) №17 «Школа здоров'я».

Міський конкурс- захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприйнята здоров’ю»

I місця, Диплом

Обласний конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю»

І місце, Наказ

Регіональний конкурс дитячого мистецтва міжнародного дитячого журналу «Пізнайко»

Призові нагородження

Міський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання дітей дошкільного віку за підсумками 2009 року

ІІ місце, Грамота

Районний конкурс розпису писанок, малюнків і поробок «Возродися, писанко. Воістину возродися!»

І місце, Грамота

Міський огляд-конкурс території (подвір’я) ДНЗ «Юні екологи – рідному подвір’ю»

2011р.

І місце, Грамота