dnz__logo dnz__logo

Управління освіти і науки Полтавської міської ради

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17

Школа здоров'я

logo__inner-childs logo__inner-childs
 1. Готуємося до випускних свят

  Діти та педагогічні колективи старших груп «Дзвіночок», «Ластівка», «Веселка» розпочали підготовку до випускних свят: розроблені сценарії, обговорюються разом з батьками костюми та оформлення приміщень тощо. Вихователі готуються до проведення моніторингу знань дітей за підсумками ІІ півріччя 2020 – 2021 н.р.

  ballon__news

  20
  квітня

  Вітаємо колегу

  Педагогічний колектив закладу вітає практичного психолога Шалатову Олену Георгіївну з нагородженням грамотою Управління освіти і науки Полтавської міської ради з нагоди 30 – річчя Всеукраїнської психологічної служби. Бажаємо здоров’я, професійного росту та нових творчих знахідок у Вашій непростій професії!

  ballon__news

  22
  квітня

 2. Дбаємо про безпеку

  За результатами обстеження безпечності ігрового та спортивного обладнання та на підставі висновків роботи спеціальної комісії ПДНЗ розроблений план виконання невідкладних заходів. Силами робітників закладу проводяться ремонтні роботи ігрового та спортивного устаткування групових майданчиків, видалення небезпечних зелених насаджень, очищення земельного покриття тощо.

  ballon__news

  16
  квітня

  Благоустрій території

  Відповідно до заходів традиційного весняного Плану двомісячника чистоти – 2021 трудовим колективом закладу проведені наступні господарчі роботи: прибирання території ПДНЗ та прилеглої території від сміття, обрізка кущів та сухих гілок, оформлення квітників, прибирання групових ігрових майданчиків, очищення від сухих гілок та обкопування рослин розарію. Був організований вивіз сміття та опалого листя з території ПДНЗ: транспорт наданий Управлінням освіти і науки Полтавської міської ради.

  ballon__news

  19
  квітня

 3. Атестуються педагоги

  16.03.2021 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії закладу. Підвищила свою кваліфікаційну категорію вихователь групи раннього віку №3 «Колобок» Пархоменко Т.В. Чекаємо результатів засідання міської атестаційної комісії

  ballon__news

  Моніторинг якості освіти

  У березні 2021 року у закладі відбувся повторний внутрішній контроль за темою «Про стан роботи з організації правового виховання дітей ПДНЗ». Вивчалася результативність роботи груп: «Гніздечко», «Полуничка», «Вишенька», «Сонечко», «Дзвіночок». Комісія також дослідила стан виконання рекомендацій щодо покращення правового виховання дітей за підсумками попередньої перевірки у грудні 2019 року. Члени комісії дійшли до висновку: стан роботи в перевіряємих групах відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти.

  ballon__news

  29
  березня

 4. Моніторинг якості освіти

  У першій половині лютого 2021 року відбулося тематичне вивчення діяльності педколективу «Про стан роботи щодо забезпечення безпеки учасників освітнього процесу». Контроль охопив також питання організації роботи з охорони праці. Члени комісії надали рекомендації з удосконалення цього освітнього напрямку.

  ballon__news

  18
  лютого

  Педрада з питань безпеки життєдіяльності

  23.02.2021 р. у закладі пройшла педрада з проблеми «Осучаснення процесу забезпечення безпеки життя і здоров’я вихованців ПДНЗ». Обговорювалися результати тематичного вивчення, вихователі Яловега Н.А., Нікітіна Н.В. ділилися досвідом використання в роботі з дітьми квест - технології та ігрових тренінгів, відбулося представлення оновленого Базового компоненту дошкільної освіти. Вихователь ПархоменкоТ.В. виступила зі слайдовою презентацією «Музика та психоемоційна безпека педагогів», провела анкетування присутніх за змістом практичних завдань.

  ballon__news

  23
  лютого

 5. Моніторинг якості освіти

  Відповідно до Плану роботи на 2020/2021 навчальний рік в ПДНЗ пройшло тематичне вивчення стану роботи педколективу з проблеми «Валеологічні аспекти забезпечення процесу формування та зміцнення здоров’я людини». Питання контролю були зорієнтовані на відповідність роботи в умовах карантину по COVID – 19.

  ballon__news

  16
  лютого

  Атестація педагогів 2021 року

  Педагоги ПДНЗ, які атестуються у цьому році, демонструють свою практичну роботу з дітьми відповідно до обмежень у зв’язку з корона вірусною інфекцією за допомогою ІКТ – технологій. Ними виготовлені буклети з досвіду роботи, створені педагогічні портфоліо у форматі слайдових презентацій.

  ballon__news

 6. Стрітенські забави

  15.02.2021 р. для всіх вікових груп відбувся тематичний день за народним календарем «Стрітення».

  ballon__news

  15
  лютого

  Організація харчування: особливий контроль

  15.02.2021 р. завідувачем Л.Хилименко проведена нарада за участі медичної служби, харчоблоку, вихователя – методиста, на якій обговорений наказ Управління освіти і науки Полтавської міської ради «Про організацію харчування дітей і учнів у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної освіти комунальної та державної форм власності м. Полтави і встановлення вартості харчування». Вартість харчування у ПДНЗ у 2021 році залишається незмінною: дітей ясельних груп – 25 грн./день, дошкільних груп – 39 грн./день.

  ballon__news

  15
  лютого

 7. Екзамен з Охорони праці

  10.02.2021р. в ПДНЗ для членів трудового колективу пройшли залікові заходи з перевірки знань з питань Охорони праці і безпеки життєдіяльності. Такий захід організуються 1 раз на 3 роки.

  ballon__news

  10
  лютого

  Стрітенські забави

  12.02.2021 р. в ПДНЗ для дітей дошкільного віку пройшли тематичні фізкультурно – спортивні та музичні розваги «Зиму проводжаємо – Весну зустрічаємо!».

  ballon__news

  12
  лютого

 8. Готуємося до педради

  04.02.2021 р. відповідно до річного плану роботи творчі групи розпочали підготовку до педради з проблеми «Осучаснення процесу забезпечення безпеки життя і здоров’я учасників освітнього процесу в ПДНЗ»

  ballon__news

  4
  лютого

  Оновлюємо матеріальну базу

  В групах «Рукавичка» та «Гніздечко» дошкільного закладу робітником по обслуговуванню будівлі Шиян М.М. проведена заміна лінолеуму спальних кімнат. Кошти виділені Управлянням освіти і науки Полтавської міської ради.

  ballon__news

  8
  лютого

 9. Питанням безпеки – особливу увагу

  03.02.2021р. для вихователів груп раннього і дошкільного віку, педагогів – фахівців проведена консультація з теми «Теоретичні, методичні засади освітнього процесу в ЗДО з питань безпеки життєдіяльності»

  ballon__news

  3
  лютого

  Весна розпочинається зі Свята мами

  Дитячі колективи разом з педагогами активно готуються до свят, присвячених 8 Березня: проходять репетиції, виготовляються костюми, атрибути, прикрашаються групові приміщення тощо.

  ballon__news

  4
  лютого

 10. Свято вишиванки у дошкільному закладі

  Маленькі українці та україночки разом з батьками та педагогами у святковому національному вбранні зустрілися на території дошкільного закладу, щоб у родинному колі відзначити всеукраїнський День вишиванки. Танцювально – спортивний флешмоб за участі дітей молодших, середніх, старших груп на початку дня поєднав гарним настроєм велику дитсадкову сім’ю. Попереду багато цікавих дитячих справ, присвячених українській вишиванці. Прививаємо любов до символів рідної країни з малку.

  ballon__news

  16
  травня

  letter__news
  1. screen
  2. 0
  3. 1
  4. 2
  5. 3
  6. 4
  7. 5

  Оновлення освітнього стандарту

  У січні 2021 року затверджена нова редакція Базового компоненту дошкільної освіти – документ, який забезпечує стандарти якості дошкільної освіти в Україні. Педколектив розпочав ознайомлення та обговорення.

  ballon__news

  2
  січня