dnz__logo dnz__logo

Управління освіти і науки Полтавської міської ради

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17

Школа здоров'я

logo__inner-childs logo__inner-childs
  1. Моніторинг якості освіти

У першій половині лютого 2021 року відбулося тематичне вивчення діяльності педколективу «Про стан роботи щодо забезпечення безпеки учасників освітнього процесу». Контроль охопив також питання організації роботи з охорони праці. Члени комісії надали рекомендації з удосконалення цього освітнього напрямку.

лютого

Педрада з питань безпеки життєдіяльності

23.02.2021 р. у закладі пройшла педрада з проблеми «Осучаснення процесу забезпечення безпеки життя і здоров’я вихованців ПДНЗ». Обговорювалися результати тематичного вивчення, вихователі Яловега Н.А., Нікітіна Н.В. ділилися досвідом використання в роботі з дітьми квест - технології та ігрових тренінгів, відбулося представлення оновленого Базового компоненту дошкільної освіти. Вихователь ПархоменкоТ.В. виступила зі слайдовою презентацією «Музика та психоемоційна безпека педагогів», провела анкетування присутніх за змістом практичних завдань.

2. Моніторинг якості освіти

Відповідно до Плану роботи на 2020/2021 навчальний рік в ПДНЗ пройшло тематичне вивчення стану роботи педколективу з проблеми «Валеологічні аспекти забезпечення процесу формування та зміцнення здоров’я людини». Питання контролю були зорієнтовані на відповідність роботи в умовах карантину по COVID – 19.

Атестація педагогів 2021 року

Педагоги ПДНЗ, які атестуються у цьому році, демонструють свою практичну роботу з дітьми відповідно до обмежень у зв’язку з корона вірусною інфекцією за допомогою ІКТ – технологій. Ними виготовлені буклети з досвіду роботи, створені педагогічні портфоліо у форматі слайдових презентацій.

3. Стрітенські забави

15.02.2021 р. для всіх вікових груп відбувся тематичний день за народним календарем «Стрітення».

Організація харчування: особливий контроль

15.02.2021 р. завідувачем Л.Хилименко проведена нарада за участі медичної служби, харчоблоку, вихователя – методиста, на якій обговорений наказ Управління освіти і науки Полтавської міської ради «Про організацію харчування дітей і учнів у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної освіти комунальної та державної форм власності м. Полтави і встановлення вартості харчування». Вартість харчування у ПДНЗ у 2021 році залишається незмінною: дітей ясельних груп – 25 грн./день, дошкільних груп – 39 грн./день.

4. Екзамен з Охорони праці

10.02.2021р. в ПДНЗ для членів трудового колективу пройшли залікові заходи з перевірки знань з питань Охорони праці і безпеки життєдіяльності. Такий захід організуються 1 раз на 3 роки.

Стрітенські забави

12.02.2021 р. в ПДНЗ для дітей дошкільного віку пройшли тематичні фізкультурно – спортивні та музичні розваги «Зиму проводжаємо – Весну зустрічаємо!».

5. Готуємося до педради

04.02.2021 р. відповідно до річного плану роботи творчі групи розпочали підготовку до педради з проблеми «Осучаснення процесу забезпечення безпеки життя і здоров’я учасників освітнього процесу в ПДНЗ»

Оновлюємо матеріальну базу

В групах «Рукавичка» та «Гніздечко» дошкільного закладу робітником по обслуговуванню будівлі Шиян М.М. проведена заміна лінолеуму спальних кімнат. Кошти виділені Управлянням освіти і науки Полтавської міської ради.

6. Питанням безпеки – особливу увагу

03.02.2021р. для вихователів груп раннього і дошкільного віку, педагогів – фахівців проведена консультація з теми «Теоретичні, методичні засади освітнього процесу в ЗДО з питань безпеки життєдіяльності»

Весна розпочинається зі Свята мами

Дитячі колективи разом з педагогами активно готуються до свят, присвячених 8 Березня: проходять репетиції, виготовляються костюми, атрибути, прикрашаються групові приміщення тощо.

7. Свято вишиванки у дошкільному закладі

Маленькі українці та україночки разом з батьками та педагогами у святковому національному вбранні зустрілися на території дошкільного закладу, щоб у родинному колі відзначити всеукраїнський День вишиванки. Танцювально – спортивний флешмоб за участі дітей молодших, середніх, старших груп на початку дня поєднав гарним настроєм велику дитсадкову сім’ю. Попереду багато цікавих дитячих справ, присвячених українській вишиванці. Прививаємо любов до символів рідної країни з малку.

травня

letter__news
    1. screen

Оновлення освітнього стандарту

У січні 2021 року затверджена нова редакція Базового компоненту дошкільної освіти – документ, який забезпечує стандарти якості дошкільної освіти в Україні. Педколектив розпочав ознайомлення та обговорення.

січня